Kasy fiskalne, terminale płatnicze Toruń

Kasy Fiskalne, terminale płatnicze Toruń

W co powinna być wyposażona nawet mała firma?

Obecnie każda firma powinna posiadać kasę fiskalną. Jest to spowodowane tym, że przy zakupie danego towaru, czy też realizacji usług wymaga się paragonu. Jest on dowodem kupna. Więc na jego podstawie dokonuje się na przykład ewentualnych reklamacji, zwrotów, wymian. Rachunek jest również dowodem tego, iż dana rzecz została legalnie zakupiona. Takie kasy są przeznaczone jednak tylko i wyłącznie do płatności gotówką. Zatem, jeśli chcemy nadążać za nowoczesnością powinniśmy dodatkowo wyposażyć nasz punkt handlowy w terminale płatnicze. Dzięki nim nasi klienci będą mogli zapłacić za towary lub usługi za pomocą karty płatniczej, a nawet telefonu. Jest to niezwykle wygodne, ponieważ wymaga jedynie zbliżenia telefonu, czy karty do czytnika, bądź wsunięcia jej w wyznaczone miejsce i wprowadzenia kodu PIN składającego się z czterech liczb. Obecnie ta metoda płatności niezwykle szybko zyskuje na popularności i nawet niewielkie firmy posiadają takowe terminale.

kasy fiskalne toruń

kasy fiskalne toruń


Jeśli chodzi o kasy fiskalne Toruń ma się czym pochwalić. Nasza firma zajmuje się sprzedażą kas największych polskich producentów ELZAB, POSNET, czy NOVITUS. W naszej szerokiej ofercie znajdą państwo także wagi kalkulacyjne, czytniki kodów kreskowych oraz drukarki etykiet. Idąc z duchem czasu, posiadamy również terminale płatnicze. Wyposażą się więc u nas Państwo we wszystko, co jest potrzebne w nawet najmniejszym punkcie handlowym.

terminale płatnicze toruń

terminale płatnicze toruń

Nasza firma sama pilnuje terminów przeglądów,  kontaktujemy się z Państwem telefonicznie i ustalamy dogodną dla Państwa termin. Po zakupie nie muszą Państwo szukać osób, które się tym zajmą, gdyż nasza firma świadczy takowe usługi. Po zakupie kasy fiskalnej lub drukarki fiskalnej, specjalnie dla Państwa przeprowadzamy szkolenie z obsługi urządzenia. Szanując Państwa czas, po fiskalizacji, w Państwa imieniu dokonujemy zgłoszenia do odpowiedniego Urzędu Skarbowego. Nie pozostawiamy więc klientów samych sobie. Zajmujemy się również obsługą terminali płatniczych. W Toruniu działa wiele firm tego typu. Jednak ze względu na niezwykle bogatą ofertę z pewnością warto wybrać naszą. Posiadamy różne rodzaje kas. Każdy znajdzie taką, jaka idealnie spełni jego potrzeby. Zarówno spore punkty handlowe, jak i małe firmy z łatwością zaopatrzą się u nas w nowoczesne sprzęty.


kasy fiskalne toruń

kasy fiskalne toruń