Kontrola rodzicielska

Kontrola rodzicielska nad smartfonem dziecka

Kontrola rodzicielska Golub-Dobrzyń

Kontrola rodzicielska Golub-Dobrzyń

Niebezpieczeństwo internet

Niebezpieczeństwo internet

Technologia stała się nieodzowną częścią naszego życia. Czy tego chcemy, czy nie, jest konieczna, aby nie zmagać się z cyfrowym wykluczeniem. Kwestia ta jest nieco problematyczna, jeśli chodzi o dzieci. Używanie przez dziecko smartfona z dostępem do internetu jest kontrowersyjne, ponieważ może być ono wystawione na nieodpowiednie dla niego treści, lub spędzać za dużo czasu przed ekranem telefonu.

Brak kontroli nad dzieckiem

Brak kontroli nad dzieckiem


Kontroluj dziecko co robi i jak długi czas spędza w internecie


Kontrola nad dzieckiem

Kontrola nad dzieckiem

W takich sytuacjach idealnie sprawdza się kontrola rodzicielska. Pozwala to z góry określić, jak długo nasza pociecha może spędzać czasu ze smartfonem w ręku oraz z których aplikacji i stron internetowych może korzystać. To rozwiązanie sprawdza się świetnie dla dzieci w każdym przedziale wiekowym, natomiast szczególnie dobrze działa w ograniczeniu dostępu do telefonu dla dzieci, w wieku szkolnym oraz gimnazjalnym. Zaawansowana kontrola nad jego telefonem umożliwia rodzicom zdalne blokownie telefonu dziecka. Rodzic ma więc pełną kontrolę nad czasem oraz treściami, jakie konsumuje dziecko.


Obecnie, istnieje wiele telefonów, które pozwalają włączyć funkcję kontroli rodzicielskiej w smartfonie. Pierwszym producentem, który ją zaimplementował był Apple w 2019 roku wraz z iOS 13.3. Usługa instalacji i konfiguracji na telefonie przebiega błyskawicznie i sprowadza się zaledwie do kliknięcia przycisku włączającego oraz ustawienia stron i aplikacji, które dziecko może odwiedzać. Ostatnim krokiem jest ustawienie godzin, podczas których dziecko może korzystać z telefonu oraz ogólnego czasowego limitu. Następnie wystarczy połączyć telefon dziecka z telefonem rodzica, co daje pełną kontrolę nad smartfonem pociechy.


Lokalizacja telefonu dziecka

Aplikacja, którą chcemy Państwu zaproponować, posiada dodatkowo funkcję lokalizacji telefonu dziecka. Dzięki temu, posiadamy pełną kontrolę, gdzie znajduję się nasza pociecha, o ile telefon dziecka posiada dostęp do internetu.


Firma Goltronet Dawid Kujawiński w Golubiu-Dobrzyniu, świadczy usługi instalacji i konfiguracji, zaawansowanego oprogramowania na telefonie dziecka i rodzica. Sprawdź jak to niewiele kosztuje, a uchroni twoje dziecko przed zagrożeniem XXI wieku. Każdy kto posiada małe dzieci, chce dla nich jak najlepiej.

Uchroń swoje dziecko przed nieodpowiednimi treściami dostępnymi w internecie