O nas

Firma Goltronet Dawid Kujawiński istnieje na rynku handlowym Golubia-Dobrzynia od 2004r. Działalność rozpoczęła od sklepu komputerowego, stopniowo rozszerzając zakres kompetencji pracowników i aspekt świadczonych usług. Aktualne spektrum oddziaływania firmy może imponować wielkością zadań, jakich się podejmuje.


komputery golub-dobrzyń

komputery golub-dobrzyń

Sekwencje komputerowe

Firma skupia się nie tylko na sprzedaży i serwisie sprzętu komputerowego w Golubiu-Dobrzyniu, ale również zawieraniu umów serwisowych z firmami lub osobami prywatnymi. Zakres usług obejmuje strefy zasięgu, dostawy, instalowanie sprzętu komputerowego oraz sprzedaż i wdrażanie oprogramowania dla firm marki WAPRO. Zapewniamy zaplecze serwisowe sprzętu komputerowego w  sprzedaży posiadamy szeroką gamę tabletów, podzespołów komputerowych, płyt głównych, pamięci RAM, dysków twardych. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo komputery mobilne ( notebooki), ich sprzedaż, naprawa oraz akcesoria typu: klawiatury, myszy, słuchawki, głośniki.


Kasy Fiskalne i terminale płatnicze

Kolejną dziedziną w której się specjalizuje Firma Goltronet Dawid Kujawiński w Golubiu-Dobrzyniu, są kasy fiskalne i terminale płatnicze. Prowadzimy sprzedaż kas fiskalnych, największych polskich producentów tych urządzeń. ELZAB, POSNET, NOVITUS,  urządzenia tych marek zakpicie i naprawicie Państwo w naszej firmie.

Celem kompleksowej obsługi klienta biznesowego, do sprzedaży wprowadziliśmy terminale płatnicze. Nasze terminale akceptują karty magnetyczne, chipowe i zbliżeniowe. Jest możliwość dokonywania transakcji za pośrednictwem kodu BLIK

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym działem handlowym

kasy fiskalne golub-dobrzyń

kasy fiskalne golub-dobrzyń


kopiarki golub-dobrzyń

kopiarki golub-dobrzyń

Drukarki

W ramach szeroko pojętego sprzętu komputerowego, firma poleca drukarki atramentowe i laserowe oraz materiały eksploatacyjne: papier, tusze, tonery, rolki do kas fiskalnych. Szeroko rozwiniętą gałęzią naszej firmy są urządzenia biurowe. W swojej ofercie posiadamy poleasingowe kopiarki firmy Ricoh. Sprzedany przez nasza firmę sprzęt posiada gwarancję i pełną opiekę serwisową.


Profil Instalacyjny

Firma Goltronet zajmuje się kompleksowymi instalacjami elektrycznymi, antenowymi, teleinformatycznymi, systemu cyfrowej rejestracji obrazu ( monitoring ), alarmami, domofonami, nagłośnieniem, centralami telefonicznymi, automatykami bramowymi . Świadczymy usługi w postaci pomiarów elektrycznych, jak również pomiaru oświetlenia.

instalacje elektryczne golub-dobrzyń

instalacje elektryczne golub-dobrzyń


systemy alarmowe golub-dobrzyń

systemy alarmowe golub-dobrzyń

Systemy alarmowe

Firma Goltronet Dawid Kujawiński trudni się montażem wszelkiego typu systemów alarmowych, w zakres których wchodzi montaż na nowych obiektach, usuwanie usterek. Nasi specjalnie do tego celu przeszkoleni pracownicy, chętnie spotkają się z Państwem na obiekcie i doradzą w doborze odpowiedniego dla Państwa zabezpieczenia Państwa mienia.


Domofony i  Videodomofony

Kolejną usługą firmy Goltronet Dawid Kujawiński jest sprzedaż, montaż i cykl uruchomienia urządzeń domofonowych i videodomofonowych w wybranych miejscach użyteczności publicznej. Możliwa jest również rozbudowa i modernizacja urządzeń oraz usuwanie ewentualnych awarii. Zakres możliwości firmy jest efektem umów i kontraktów z profesjonalnymi producentami w/w urządzeń.

domofony golub-dobrzyń

domofony golub-dobrzyń


Galeria ewolucji Firmy GOLTRONET