Odkurzacze centralne

Odkurzacze centralne Golub-Dobrzyń, wąż chowany w instalacje


Odkurzacze centralne Golub-Dobrzyń, wąż chowany w instalacj

Odkurzacze centralne Golub-Dobrzyń, wąż chowany w instalacj

Nasza firma zajmuję się montażem nowoczesnych odkurzaczy centralnych w Golubiu-Dobrzyniu, Toruniu, Chełmży Chełmnie, Kowalewie Pomorskim. Cechują nas nowoczesne rozwiązania.  Ściśle współpracujemy z największymi producentami systemów centralnego odkurzania. Nasz firma jest partnerem handlowym i instalacyjnym, Firmy Centrum Przyjaznego Domu. Dzięki tej współpracy macie Państwo pewność, że kanadyjskie urządzenia zostaną prawidłowo dobrane i zainstalowane w Waszym domu.

Odkurzacze centralne Golub-Dobrzyń, wąż chowany w instalacj

Odkurzacze centralne Golub-Dobrzyń, wąż chowany w instalacj

Nowością i standardem w nowoczesnych systemach centralnego odkurzania są węże chowane w instalację. Nie jest prawdą to, że jest to rozwiązanie awaryjne, że pękają sprężyny, że potrzebujemy dużo miejsca bo gdzieś ten wąż musi się zwinąć. W instalacji węża chowanego w instalację nie mamy żadnych sprężyn i nie potrzebujemy żadnego dodatkowego miejsca aby schować wąż. Zasada działania węża chowanego w instalacje jest banalnie prosta. W tym rozwiązaniu nie ma co się popsuć. Instalacja węża chowanego w instalację wychodzi tylko kilka procent drożej jak instalacja tradycyjnego odkurzacza centralnego.

Wąż chowany w instalację wciągany jest do środka poprzez zasysanie. Porusza on się swobodnie w rurze, która znajduję się w posadzce. Dzięki temu oszczędzacie Państwo miejsce w szafie, nie musicie Państwo przenosić węża z jednego pomieszczenia do drugiego. Nie musicie Państwo stosować dużej ilości gniazd do odkurzacza centralnego.


W pomieszczeniach takich jak łazienka, kuchnia, spiżarnia, klienci często decydują się na zestaw VROOM.

Jest to zewnętrzne urządznie, które jest podłączene do instalacji centralnego dokurzacza.  Wąż jest automatycznie zwijany i może mieć długosć do 7,5m. Urządzenie do podręcznej pracy nie wymaga stosowania dodatkowych szczotek a długość węża w zupełności wystarczy na całe pomieszczenie.


Ciekawym a zarazem przydatmym rozwiązaniem jest zestaw Wolly Flex.  Urządzenie instalowane jest w wiatrołapie, garażu, pralni garderobie itp. Wolly Flex jest bardzo estetyczny, wiec zazwyczaj instalowany jest w łatwo i ogólno dostępnym miejscu.Multimedia

Przykład węża chowanego w instalację

Przykład systemu do łazienki lub garażu


Zapraszamy Państwa do kontaktu, chętnie doradzimy jak dobrać dla Państwa odpowiednią jednostkę. 


Odkurzacze centralne w Golubiu-Dobrzyniu, Toruniu, Bydgoszczy, Chełmnie, Chełmży tylko z firmą Goltronet Dawid Kujawiński