Alarmy

Alarmy, ochrona, montaż systemów alarmowych w Golubiu-Dobrzyniu

 

alarmy golub-dobrzyń

alarmy golub-dobrzyń


Firma Goltronet Dawid Kujawiński zajmuje się profesjonalnym montażem systemów alarmowych w Golubiu-Dobrzyniu i okolicach. Zajmujemy się montaż systemów alarmowych w domkach jednorodzinnych, budynkach użyteczności publicznej oraz w budynkach przemysłowych.

Firma Goltronet Dawid Kujawiński posiada wykwalifikowaną kadrę instalatorów, jak również posiadamy koncesję MSWiA na zabezpieczenia techniczne.  Nasza firma współpracuje z największymi producentami systemów alarmowych krajowymi i zagranicznymi. Jeżeli chcecie Państwo zakupić sprzęt marki SATEL w Golubiu-Dobrzyniu, to zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu. Jeżeli chcecie Państwo zainstalować system alarmowy we własnym domu lub firmie to zapraszamy do kontaktu z firmą Goltronet Dawid Kujawiński. Nasz przedstawiciel przyjedzie do Państwa i bezpłatnie dobierze urządzenia według Państwa potrzeb.

Nasza firma dobierze, zainstaluje i skonfiguruje tak system alarmowy, żebyście Państwo we własnym domu czuli się bezpiecznie.  System alarmowy jest tak dobrany aby nie przeszkadzał w codziennym funkcjonowaniu. Specjalnie dla Państwa zaprogramujemy kilka stref, które są odpowiednio uzbrajane podczas obecności domowników i inne, które się uzbrajają podczas wyjazdów. Sterowanie systemem alarmowym odbywa się lokalnie w domu, lub zdalnie poprzez telefon komórkowy. Firma Goltronet Dawid Kujawiński Państwa system alarmowy wyposaży w radiolinię napadową. Instalowana przez nasza firmę radiolinia jest dwukierunkowa. Po wciśnięciu przycisku na pilocie, otrzymujecie Państwo sygnalizację w postaci zaświecenia się diody na pilocie. Dioda oznacza, że komunikat został odebrany przez odbiornik zainstalowany w centrali.

Za pośrednictwem telefonu komórkowego, możecie Państwo zdalnie sterować systemem alarmowym. Jeżeli powstanie fałszywy alarm w naszym domu, to możemy go za pomocą telefonu komórkowego wyłączyć. Nie musimy fatygować rodziny, aby wyciszyła syrenę, ponieważ przeszkadza to sąsiadom. Dzięki takiemu rozwiązaniu, jesteśmy niezależni.

Nasza Firma świadczy usługi na terenie Golubia-Dobrzynia, Torunia, Bydgoszczy, Chełmna, Chełmży, Kowalewa Pomorskiego, Rypina

Galeria – prace w naszym wykonaniu


Zapraszamy Państwa do kontaktu, chętnie doradzimy jak dla Państwa zabezpieczyć obiekt.


Systemy alarmowe w Golubiu-Dobrzyniu, Toruniu, Bydgoszczy, Chełmnie, Chełmży tylko z firmą Goltronet Dawid Kujawiński


Kontrola dostępu w Golubiu-Dobrzyniu