Kontrola dostępu, zabezpieczenie wejść w Golubiu-Dobrzyniu

Kontrola dostępu, zabezpieczenie wejść w Golubiu-Dobrzyniu


Kontrola dostępu, zabezpieczenie wejść w Golubiu-Dobrzyniu

Kontrola dostępu, zabezpieczenie wejść w Golubiu-Dobrzyniu

Firma Goltronet Dawid Kujawiński, posiada również w swojej ofercie montaż kontroli dostępu. Instalujemy proste zabezpieczenia przejścia, składające się z autonomicznych klawiatur szyfrowych lub zbliżeniowych z wykorzystaniem kluczy magnetycznych. Posiadamy również doświadczenie w dużych systemach zabezpieczenia przejścia, opartych na centralach sterujących, uwzględniając rejestracje czasu pracy. Taki system pozwala nam bardzo szybko i w bardzo prosty sposób kontrolować pracę naszych pracowników. Jesteśmyw stanie sprawdzić gdzie, o której godzinie i jak długo przebywali np. na przerwie. Analizę przejść, za pomocą dołączonego oprogramowania w bardzo prosty sposób pobieramy z centrali i wyniki otrzymujemy w tabeli.

Równie ważnym elementem kontroli dostępu, jest zabezpieczenie mechaniczne. Bez zabezpieczenia mechanicznego drzwi, sama elektronika nic nie zrobi. W swojej ofercie również posiadamy wszelkiego rodzaju zwory magnetyczne, elektrozaczepy, elektrozaczepy rewersyjne lub bardziej zaawansowane zwory trzpieniwe.

Zwora trzpieniowa jest najlepszym mechanicznym zabezpieczeniem naszych drzwi. Trzpień wsuwa nam się w drzwi na długość 2 cm. Zwora posiada dodatkowo czujnik, który może nam sygnalizować, że drzwi są otwarte. Zworę możemy wysterować z czytników autonomicznych lub z systemu alarmowego. Niebezpieczeństwem jest to, iż w przypadku braku zasilania trzpień pozostaje wysunięty. Oznacza to, że jak nie ma prądu to drzwi są zablokowane. Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo zabezpieczanych drzwi to jest dobre, gdyż mamy pewność, że jeżeli zostanie odcięty prąd to drzwi nadal pozostają zablokowane. Do zasilania zwory trzpieniowej, stosuje się zasilacze buforowe, które na pewien czas podtrzymają nam zasilanie.


Jeżeli posiadamy np. w piwnicy drzwi, które często zapominamy zamknąć, to najlepszym i bezpiecznym rozwiązaniem jest zwora trzpieniowa. Jeżeli system alarmowy uzbroi się w trybie automatycznym, to może też jednocześnie zablokować drzwi.


Zapraszamy Państwa do kontaktu, chętnie doradzimy jak dla Państwa zabezpieczyć obiekt.


Kontrola dostępu w Golubiu-Dobrzyniu, Toruniu, Bydgoszczy, Chełmnie, Chełmży tylko z firmą Goltronet Dawid Kujawiński