Kasy Fiskalne Kowalewo Pomorskie

Kasy Fiskalne w Kowalewo Pomorskie dostępne są

w Firme  Goltronet Dawid Kujawiński.


Kasy Fiskalne w Kowalewo Pomorskie

Kasy Fiskalne w Kowalewo Pomorskie

Nasza firma zajmuje się sprzedażą i serwisem kas i urządzeń fiskalnych w Kowalewie Pomorskim. Branżą urządzeń fiskalnych zajmujemy się od początku swojej działalności gospodarczej, czyli od 2004 roku.  W swojej ofercie sprzedaży i serwisu urządzeń fiskalnych, posiadamy największych polskich producentów. ELZAB, POSNET, NOVITUS to najwięksi gracze na polskim rynku fisklanym.


Kasy Fiskalne w Kowalewo Pomorskie

Kasy Fiskalne w Kowalewo Pomorskie

Dzięki zawartym bezpośrednim umową z firmami ELZAB, POSNET, NOVITUS, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu korzystne warunki sprzedaży i serwisu. Priorytetem dla naszej firmy jest najwyższy poziom obsługi klienta. W Państwa imieniu po fiskalizacji dokonujemy zgłoszenia do odpowiedniego Urzędu Skarbowego.

Doceniając Państwa czas, nie fatygujemy klienta do załatwiania formalności w Urzędzie Skarbowym.

Nasza firma pilnuje terminu przeglądów i kontaktuje się z Państwem aby umówić się na dogodny dla Państwa termin.


terminale płatnicze kowalewo pomorskie

terminale płatnicze kowalewo pomorskie

Szanując Państwa bezcenny czas, nasza firma posiada również w sprzedaży terminale płatnicze. Istnieje możliwość integracji terminala płatniczego z wybranymi modelami kas fiskalnych. Dzięki tej funkcji obsługa terminala płatniczego staje się banalnie prosta. Zakańczając transakcję na kasie fiskalnej, wybieracie Państwo płatność – karta płatnicza. Kasa fiskalna komunikuje się z terminalem płatniczym i dalej z Bankiem dokonując płatności.


Programy Sprzedażowo – Magazynowe

Firma Goltronet Dawid Kujawiński w swojej ofercie posiada oprogramowanie Firmy WAPRO, INSOFT i INSERT. 

Decydując się na oprogramowanie sprzedażowo-magazynowe,  zalecane jest zastosowanie drukarki fiskalnej. Drukarki fiskalne są to urządzenia, które nie posiadają klawiatury do prowadzenia bezpośredniej sprzedaży, tyko połączone są bezpośrednio do komputera. Asortyment, który jest wprowadzony do systemu informatycznego wysyłany jest na drukarkę fiskalną. Wybierając taki wariant sprzedaży posiadacie Państwo kontrolę nad magazynem i pracownikami. Towar, który został zakupiony i nie został sprzedany musi znajdować się na stanie magazynowym. W programie magazynowym wszystko jesteśmy w stanie kontrolować.

W celu przyspieszenia procesu sprzedaży zalecane jest posługiwanie się kodami kreskowymi. Prawie wszystkie artykuły, posiadają kod kreskowy nadany przez producenta. Wykorzystując skaner kodów kreskowych nie musimy ręcznie wyszukiwać danego artykułu. Po zeskanowaniu kodu kreskowego, towar automatycznie dodawany jest do paragonu.

oprogramowanie dla firm kowalewo pomorskie

oprogramowanie dla firm kowalewo pomorskie

komputery kowalewo pomorskie

komputery kowalewo pomorskie


Kasy Fiskalne, Drukarki Fiskalne, Wagi Kalkulacyjne, Terminale Płatnicze

w Kowalewie Pomorskim tylko

z Firmą Goltronet Dawid Kujawiński