Kasy fiskalne online dla mechaników i wulkanizatorów

Kasy Fiskalne Golub-Dobrzyń

kasy online golub-dobrzyń

kasy online golub-dobrzyń

Od pierwszego maja 2019 obowiązują w Polsce nowe przepisy dotyczące urządzeń fiskalnych. Pierwszą grupą, która została objęta tym obowiązkiem, są firmy, które świadczą usługi związane z mechaniką samochodową. Mechanicy i wulkanizatorzy muszą wymienić swoje urządzenia fiskalne, na kasy fiskalne online do końca 2019. Od 1 stycznia 2020 rejestracja sprzedaży dla usług związanych z naprawą pojazdów musi odbywać się na urządzeniach rejestrujących, które są podłączone do internetu i przesyłają do Centralnego Repozytorium Kas, min, paragony i raporty dobowe na serwey Ministerstwa Finansów. Obowiązek posiadają firmy, które świadczą usługi. Przepis nie dotyczy firm, które zajmują się sprzedażą części samochodowych.


Kasy fiskalne online dla wulkanizatorów

Kasy fiskalne online dla wulkanizatorów

Za zakup kasy fiskalnej, podatnikowi przysługuje ulga w wysokości 90%, ale nie więcej niż 700 zł. Ulga dotyczy tylko i wyłącznie kas fiskalnych online. Od 1 maja 2019 nie ma ulgi na zakup kas z kopią elektroniczną. W przypadku wymiany kasy na kasę online, ulga przysługuje tylko i wyłącznie podatnikom, którzy zostali objęci obowiązkiem wymiany ( grupy podatników i terminy, firm objętych obowiązkiem wymiany kas fiskalnych off line na kasy fiskalne online ).

Nowoczesne kasy fiskalne online, posiadają możliwość podłączenia do siebie terminala płatniczego. Obecnie protokół terminali płatniczych został ujednolicony i do wszystkich kas online, możemy podłączyć pinpada. Dzięki temu, możemy przyjmować płatności za pośrednictwem kart płatniczych i telefonu komórkowego. Po zakończeniu dnia na terminalu płatniczym, z banku zostaje wykonany przelew na nasze konto firmowe.


 

Firma Goltronet Dawid Kujawiński, od początku swojej działalności, zajmuję się segmentem fiskalnym. W związku z tym, posiadamy, bogate doświadczenie, którym możemy się z Państwem podzielić. Doradzimy, jak dobrać odpowiednią dla siebie kasę fiskalną, odpowiedni terminal, doradzimy jak przebrnąć przez zawiłe procedury w Urzędzie Skarbowym.

Kasy fiskalne Online Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Wąbrzeźno, Toruń