Piloty

Piloty automatyka bramowa, garażowa, roletowa, budynków Golub-Dobrzyń

Piloty automatyka bramowa, garażowa, roletowa, budynków Golub-Dobrzyń

Piloty automatyka bramowa, garażowa, roletowa, budynków Golub-Dobrzyń

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką game pilotów do automatyki bramowej, automatyki roletowej, automatyki garażowej, zabezpieczenia budynków. Naszym zasięgiem obejmujemy Golub-Dobrzyń, Toruń, Bydgoszcz, Rypin, Kowalewo Pomorskie, Chełmno, Chełmża.

Nasza firma posiada bogate doświadczenie, jeżeli chodzi o sterowanie urządzeniami automatyki. W 90% dopasowujemy Państwu pilot do zainstalowanego odbiornika w Waszym automacie. W przypadku bardzo nietypowego urządzenia doinstalujemy Państwu nowy odbiornik tak aby wszystkie urządzenia automatyki były obsługiwane z jednego pilota.  Współpracujemy bezpośrednio z polskim producentem pilotów i odbiorników, dzięki czemu jesteśmy w stanie podołać najtrudniejszym wezwaniom.

Celem uzupełnienia segmentu automatyki, w sprzedaży posiadamy duży asortyment osprzętu do tych urządzeń. Ciekawym rozwiązaniem są czujniki wjazdowe, instalowane przed bramą. Służą one do zabezpieczania, tak aby pojazd nie został przyciśnięty przez bamę, ale także do sygnalizacji. Czujniki posiadają w sobie zainstalowane lampki LED, celem sygnalizacji, że brama jest w ruchu. Jeżeli chcecie Państwo dobrze zabezpieczyć bramę instaluje się czujniku za bramą, aby dziecko nie podeszło z tyłu bramy i nie zostało zgniecione. Często stosowane są czujniki na wyjazd z posesji. Tak zabezpieczona brama, będzie pracowała długo i bezpiecznie. Nasze automaty są do tego przystosowane.

W sprzedaży posiadamy piloty do:

BFT, FAAC, BENINCA, CAME, GENIUS, HORMAN, WIŚNIOWSKI, NORMSTAHL i wiele innych

Nasza firma chętnie Państwu pomoże w uruchomienie systemu rolet okiennych. Posiadamy w sprzedaży odpowiednie sterowniki, dzięki którym jesteśmy w stanie zintegrować np system alarmowy z systemem rolet. Na wyświetlaczu manipulatora występuję ikona rolety w górę lub rolety w dół. Po dotknięcie wybranego wirtualnego przycisku wykonuje się wybrana przez nas czynność.

Poniżej przedstawiamy Państwu kilka przykładowych zdjęć oferowanych przez nas pilotów.

Jeżeli potrzebujecie Państwo pilota do bramy, czujniki wjazdowe, sterowanie roletami do zapraszamy do konaktu z nami. Świadczymy usługi w Golubiu-Dobrzyniu, Toruniu, Bydgoszczy, Chełmży, Chełmnie.

Sterowanie urządzeniami automatyki tylko z firmą Goltronet Dawid Kujawiński