Pomiary elektryczne Golub-Dobrzyń

Zadbaj o swoją instalację elektryczną. Wykonaj okresowe pomiary elektryczne


Pomiary elektryczne Golub-Dobrzyń

Pomiary elektryczne Golub-Dobrzyń

Nasza firma wykonuje pomiary elektryczne.  Do pomiarów elektrycznych używamy profesjonalnych mierników. Z dużą dokładnością sprawdzimy parametry instalacji elektrycznych w Państwa domach, mieszkaniach, czy budynkach przemysłowych.

Użytkownicy instalacji elektrycznych, w większości, nie zdają sobie sprawy o występujących usterkach. Podczas wykonywania pomiarów okazuję się, że w gniazdku elektrycznym mamy uszkodzony przewód ochronny, który jest odpowiedzialny za nasze bezpieczeństwo.

Gniazdo elektryczne iskrzy, wówczas przyczyną może być odkręcenie się przewodu elektrycznego w gniazdku lub puszce.

Wykonywanie okresowych pomiarów elektrycznych pozwoli nam uniknąć przykrych sytuacji związanych z porażeniem prądem, lub uszkodzeniem urządzeń elektronicznych. Luźne kable w instalacji elektrycznej, są często przyczyną pożaru.

pomiary elektryczne Golub-Dobrzyń

pomiary elektryczne Golub-Dobrzyń


Oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne

Nasza firma zajmuję się montażem i pomiarami oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego w budynkach użyteczności publicznej. Oświetlenie awaryjne służy do w odpowiedniego doświetlenia drogi ewakuacyjnej, natomiast oświetlenie ewakuacyjne służy do wskazania kierunku ewakuacji. Dzięki temu połączeniu jesteśmy w stanie bezpiecznie ewakuować się z obiektu nawet kiedy nie znamy układu pomieszczeń.

Do oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjne stosuje się specjalny rodzaj opraw. Źródłem światła są diody LED, dzięki czemu zainstalowany wewnątrz oprawy akumulator, wystarcza nawet do 3 godzin świecenia. Oprawy awaryjne i ewakuacyjne należy poddawać systematycznej kontroli. Nasza firma, posiada stosowne uprawnienia elektryczne do wykonywania przeglądów i pomiarów oświetlenia awaryjnego.

Posiadamy również specjalne oprogramowanie komputerowe celem, którego jest wykonywania protokołów z dokonanych pomiarów oświetlenia. Protokoły są akceptowalne przez różne organy.

Luxomierz Golub-Dobrzyń

Luxomierz Golub-Dobrzyń

oświetlenie ewakucyjne Golub-Dobrzyń

oświetlenie ewakucyjne Golub-Dobrzyń