Serwery plików QNAP Golub-Dobrzyń

Serwery QNAP

najlepsze zabezpieczenie Twoich danych.


Czy Twoja firma ma zabezpieczone dane na nośnikach zewnętrznych.


Dostęp do bezpiecznych danych to podstawa współczesnego nowoczesnego biznesu.

Straciliśmy swoje zdjęcia, arkusze kalkulacyjne czy inne pliki, które dla każdego posiadają najwyższą wartość. Wówczas dopiero zdajemy sobie sprawę ile one dla nas znaczyły i jak bardzo ich brak paraliżuje nam naszą codzienną pracę.

Dla wielu profesjonalistów SERWERY QNAP są idealnym rozwiązaniem do przechowywanie i zabezpieczania danych firmowych. Co najważniejsze, Serwery QNAP oferują szybki dostęp do swoich danych z dowolnego miejsca. Dostęp do naszych danych możliwy jest z poziomu komputera i urządzenia mobilnego.

W Serwerze Qnap istnieje możliwość instalacji dwóch dysków twardych. Dzięki takiemu rozwiązaniu zabezpieczymy się przed utratą naszych zdjęć, arkuszy i dokumentów, których kopia znajduję się na drugim nośniku.

W magazynie danych istnieje możliwość utworzenia dowolnej ilości kont dla użytkowników. Dzięki takiemu zastosowaniu posiadamy kontrolę dostępu do urządzenia i katalogów. Administrator przydziela każdemu użytkownikowi dostęp i atrybuty do poszczególnych katalogów. Zabezpieczy to nam pliki przed zmianami lub usunięciem przez nieupoważnione do tego osoby.

Dyski sieciowe Golub-Dobrzyń

Serwery sieciowe Golub-Dobrzyń

Dyski sieciowe Golub-Dobrzyń

Serwery sieciowe Golub-Dobrzyń

Największą zaletą serwerów QNAP jest funkcja migawki.

Migawka jest to „zdjęcie” zawartości naszych danych znajdujących się na serwerze plików. Migawka na naszym serwerze danych, wykonuje się ręcznie lub automatycznie. Na chwilę obecną jest to jedyne zabezpieczenie przed wirusami szyfrującymi. Z wcześniej wykonanej kopii migawkowej, możemy dokonać odzyskania danych

Administrator systemu, ustala częstotliwość wykonywania migawek. Zazwyczaj migawkę ustawia się jedną na dobę, chyba, że na dysku sieciowym następuje dużo zmian w krótkim czasie. W takim przypadku należy stawić częstsze wykonywanie kopii migawkowej.


Zapraszamy Państwa do kontaktu, z naszą firmą, chętnie doradzimy jak dla Państwa zabezpieczyć dane.


Dyski sieciowe w Golubiu-Dobrzyniu, Toruniu, Bydgoszczy, Chełmnie, Chełmży tylko z firmą Goltronet Dawid Kujawiński