Sprzęt Komputerowy i Akcesoria komputerowe Golub-Dobrzyń

Sprzęt Komputerowy i Akcesoria komputerowe Golub-Dobrzyń

Znajdziecie  Państwo w naszym sklepie. Dostępne są między  innymi akcesoria komputerowe tj. klawiatury, myszki, pady, kable USB, kable HDMI,  słuchawki takich marek jak MODECOM, KRUGER&MATZ, MEDIATECH, PHILIPS, głośnik komputerowe i aktywne zestawy nagłośnieniowe takich firma jak MODECOM, INTEX, 


Aktywne zestawy nagłośnieniowe firmy INTEX,

Głośniki idealnie sprawdzają się w domu, kiedy mamy ochotę posłuchać, muzyki w lepszej jakości niż głośnik telewizora. W zestawie znajduje się mikrofon bezprzewodowy, który jest niesamowitą zabawą dla naszych dzieci. Bez żadnych dodatkowych kosztów możemy w domu zorganizować dla naszych dzieci, konkurs karaoke. W podstawowym wyposażeniu zestawu, znajdziemy tuner radiowy, odtwarzacz plików MP3 z pendrive i karty pamięci, dzięki czemu kupując zestaw aktywnych głosników zaoszczędzicie pieniądze i miejsce, które zajęłyby dodatkowe urządzenia. Wybierając aktywny zestaw nagłośnienia, nie musimy się martwić o prawidłowym dobraniu wzmacniacza do naszych kolumn, producent robi to za nas, a my mamy pewność, że jest to prawidłowo zrobione. Urządzenie w niewiarygodnie niskiej cenie, jak na tak duże możliwości


W naszym sklepie możecie Państwo znaleźć notebooki marki ASUS, LENOVO, HP, jak również drukarki i kopiarki renomowanych firma światowych HP, Brother, Ricoh.

Nowością w naszej ofercie są kopiarki i drukarki marki Ricoh w niewiarygodnie przystępnej cenie, które w standardzie posiadają duplex, czyli nie będziecie Państwo marnować kartek, tylko drukarka sama wydrukuje dwustronnie. Drukarka i kopiarka, jest bardzo tania w eksploatacji. Jeżeli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej na temat drukarek Ricoh, zapraszamy do odwiedzenia Salonu Komputerowego na ulicy Nowej 8 w Golubiu-Dobrzyniu.


Uzupełnienieniem sprzętu komputerowego w Sklepie Komputerowym w Golubiu-Dobrzyniu są materiały eksploatacyjne do wszelkich urządzeń drukujących. Posiadamy w ciągłej sprzedaży tusze do drukarek atramentowych HP, EPSON, LEXMARK, CANON, BROTHER, KYOCERA oraz tonery do drukarek i kopiarek laserowych HP, LEXMARK, RICOH. CANON, BROTHER, KYOCERA . 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży w Golubiu-Dobrzyniu, przy ulicy Nowej 8