Szczoteczka soniczna

Szczoteczka Soniczna w Golubiu-Dobrzyniu

Szczoteczka Soniczna w Golubiu-Dobrzyniu

 

Szczoteczka Soniczna w Golubiu-Dobrzyniu  jest już  ofercie firmy Goltronet Dawid Kujawiński


Szczoteczka Soniczna w Golubiu-Dobrzyniu

Szczoteczka Soniczna w Golubiu-Dobrzyniu

Elektryczne szczoteczki, cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Działanie sonicznej szczoteczki do zębów, jest o wiele bardziej skuteczne od szczoteczki manualnej i tradycyjnej szczoteczki elektrycznej. Spośród wielu firm oferujących tego typu urządzenia, ciężko jest wybrać dla siebie odpowiednią  pod względem jakości, jak również i ceny.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo najnowocześniejszy obecnie na rynku rodzaj elektrycznych szczoteczek do zębów.

 

Szczoteczka soniczna, jest to najnowocześniejsze urządzenie, które działa na zasadzie drgania włókien. Drgania są z częstotliwością do 48 000 drgań na minutę. Dzięki tej technologi, szczotkowanie zębów jest o wiele bardziej skuteczne, niż za pomocą manualnej szczoteczki jak również i tradycyjnej szczoteczki elektrycznej.  Falę dźwiękowe, które są generowane przez soniczną szczoteczkę do zębów powodują generowanie chmury bąbelków. Bąbelki w  połączeniu z wodą i pastą do zębów docierają w niedostępne dla innych szczoteczek miejsca. Stosując soniczną szczoteczkę do zębów mamy gwarancje, że nasze zęby będą skutecznie doczyszczone i jednocześnie szkliwo nie będzie nadmiernie wycierane.

Szczoteczka Soniczna w Golubiu-Dobrzyniu

Szczoteczka Soniczna w Golubiu-Dobrzyniu


Szczoteczki Soniczne FIRMY TESSA

szczoteczka posiadają 3 tryby pracy.

  • Normalny – szczotkowanie zębów; do 31 000 ruchów pulsacyjnych/min
  • Delikatny –  Łagodne i dokładne szczotkowanie wrażliwych miejsc; do 31 000 ruchów pulsacyjnych/min
  • Masaż –  Łagodny masaż dziąseł; do 31 000 ruchów pulsacyjnych/min.

Soniczne szczoteczki Firmy Tessa, wyposażone są w indukcyjną ładowarkę z podstawką. Aby naładować szczoteczkę wystarczy odłożyć ją na podstawkę, która jest podłączona do prądu. Sam proces ładowania jest już bezprzewodowy. W zestawie posiadamy dwie wymienne końcówki, dzięki którym szczoteczkę mogą używać dwie osoby. Soniczna szczoteczka Firmy Tessa, posiada program 2 min pracy, po którym automatycznie się wyłączy.  Funkcja przypominania co 30 sec. pozwala odmierzyć czas szczotkowania poszczególnych ćwiartek uzębienia.

Zapraszamy Państwa do Punktu Sprzedaży w Golubiu-Dobrzyniu na ulicy Nowej 8