Zabezpieczenie danych Golub-Dobrzyń

Zabezpieczenie danych Golub-Dobrzyń

Zabezpieczenie danych Golub-Dobrzyń

Zabezpieczenie danych Golub-Dobrzyń

Komputer w dzisiejszych czasach jest jak niegdyś zegarek. Nie wyobrażamy sobie normalnego funkcjonowania bez takich urządzeń jak komputer, notebook, tablet czy smartfon. Obecnie są to podstawowe urządzenia, dzięki którym jesteśmy w stanie normalnie funkcjonować. Jak wszystko taki i komputer, notebook, tablet czy smartfon może ulec uszkodzeniu. Co wtedy… Co z naszymi danymi… Wówczas zdajemy sobie sprawę, że zginęły nam zdjęcia dzieci jak były małe, zdjęcia z pierwszych wakacji nad morzem, dokumenty elektroniczne, formularze kalkulacyjne.

Nasza firma pomoże Państwu w odzyskaniu utraconych plików, zdjęć, dokumentów elektronicznych. Używając specjalistycznego oprogramowania istnieje możliwość odzyskaniach danych z uszkodzonych dysków.  Dzięki ugruntowanej pozycji na rynku, posiadamy umowy z firmami, które zajmują się tylko odzyskiwaniem danych. Jeżeli uszkodzi się elektronika lub głowica dysku twardego, natomiast nośnik nie uległ mechanicznemu zniszczeniu, wówczas istnieją szanse do jego naprawienia i odzyskania utraconych plików.


Zabezpieczenie danych Golub-Dobrzyń

Zabezpieczenie danych Golub-Dobrzyń

Obecnie nie ma najmniejszego problemu, aby kupić nowy komputer, notebook, tablet czy smartfon. Idziemy do sklepu, sprzedawca doradza, płacimy i cieszymy się nowym urządzeniem. Cieszymy się, pod warunkiem że stary sprzęt nam jeszcze działa i mamy skąd zmigrować dane do nowego urządzenia.

Dane są o wiele więcej warte niż sprzęt. Po ich utracie następuje paraliż firmy, nie potrafimy sobie zorganizować codziennego dnia w pracy. Brakuje nam podstawowych plików na których pracowaliśmy. Nie wspominam nic o pamiątkowych zdjęciach rodzinnych, które mogą być nie do odzyskania.


Jak zabezpieczyć swoje dane?

Firma Goltronet Dawid Kujawiński, chętnie pomoże i doradzi w zabezpieczeniu danych na Państwa komputerze, notebooku, tablecie czy smartfonie. W naszej ofercie posiadamy dyski zewnętrzne podłączane do komputera, dla bardziej wymagających dyski sieciowe z obsługą chmury. Funkcja chmury jest obecnie najbardziej uniwersalną formą zabezpieczania swoich danych. Obecne serwery plików posiadają tą funkcję w standardzie. Kopiowanie plików odbywa się samoczynnie i bez konieczności pamiętania o tym. Dla celów bezpieczeństwa w dyskach sieciowych instalowane są dwa dyski twarde. Nasze dane zapisywane są na dwóch dyskach jednocześnie. W przypadku awarii jednego z nich, dane są na drugim. Po wymianie uszkodzonego dysku, następuje kopiowanie danych ze sprawnego na nowy.

Serwery sieciowe, jest to profesjonalne rozwiązanie dla bezpieczeństwa naszych danych.

Zabezpieczenie danych Golub-Dobrzyń

Zabezpieczenie danych Golub-Dobrzyń


Firma Goltronet Dawid Kujawiński, chętnie doradzi Państwu w sposobie zabezpieczenia danych poczty elektronicznej e-mail, danych firmowych, zdjęć, dokumentów elektronicznych, odzyskiwaniu danych. Świadczymy usługi na terenie Golubia-Dobrzynia, Kowalewa Pomorskiego, Wąbrzeźna.


Zapraszamy do korzystania z naszych usług