CB radia

CB-radia , anteny CB w Golubiu-Dobrzyniu

CB-radia , anteny CB w Golubiu-Dobrzyniu

CB-radia , anteny CB w Golubiu-Dobrzyniu

Firma Goltronet Dawid Kujawiński, zajmuję się sprzedażą radii CB, anten CB i wszelkiego rodzaju osprzętu. Radia CB nie tylko podnoszą bezpieczeństwo podróży, ale także pomagają nam ominąć korek, zapytać się jak dojechać to szukanej firmy lub lokalizacji, ale także usłyszymy jak inni kierowcy ostrzegają przed Policją lub Inspekcją Drogową. Specjaliści w naszym punkcie sprzedaży doradzą Państwu z wyborem odpowiedniego dla Państwa urządzenie, lecz także dopasują dla Państwa odpowiednią antenę. Pod anteny magnetyczne, posiadamy w sprzedaży specjalne podkładki, tak aby zabezpieczyć lakier przed zniszczeniem.

W sprzedaży posiadamy wiele modeli różnych producentów, w zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań. Jeżeli potrzebujecie Państwo radia prostego w obsłudze i niskiej cenie to polecamy dla Państwa np. Alan 100, Alan 102, Alan 199  lub Sunker Elite One

Klienci, którzy potrzebują bardziej zaawansowanych urządzeń, takich które posiadają funkcję ASQ, która ma na celu automatyczną redukcję szumu, funkcję SCAN automatycznego skanowania kanałów lub DUAL WATCH czyli możliwość podsłuchu dwóch kanałów, proponujemy Radia Sunker Elite Five, President Johhny, Yosan Pro300.

Niezbędnym elementem do CB Radia jest antena. Antena im jest dłuższa tym posiada lepszy zasięg. W ofercie posiadamy anteny magnetyczne, jak również montowane na stałe.

Jeżeli zdecydujecie się Państwo na montaż anteny na stałe, to mamy szeroki wybór uchwytów. W ciągłej sprzedaży posiadamy uchwyty CB na klapę, uchwyty CB na belkę relingu, itp.

Częstymi uszkodzeniami jakie występują podczas eksploatacji radia, jest przewód mikrofonowy, również tego typu akcesoria posiadamy w naszym sklepie. Dodatkowo polecamy Państwu dedykowane głośniki do radii CB, poprawiają one słyszalność, zwłaszcza w samochodach dostawczych, kiedy radio jest zabudowane w kokpicie samochodu. Głośnik jest przystosowany do montażu w samochodzie i jest niezwykle estetyczny.

CB-Radia, anteny CB, akcesoria CB otrzymacie Państwo w sklepie Goltronet w Golubiu-Dobrzyniu na ulicy Nowej 8