Nagłośnienie

Nagłośnienie w Golubiu-Dobrzyniu


Firma Goltronet Dawid Kujawiński, zajmuje się kompleksowymi instalacjami nagłośnieniowymi w Golubiu-Dobrzyniu i okolicach. Instalujemy nagłośnienie zarówno w domkach jednorodzinnych, jak również w dużych obiektach publicznych np. hale sportowe, restauracje, szkoły.  Nasza firma wykonuje proste systemy nagłośnieniowe instalowane w domkach jednorodzinnych, które składają się z wzmacniacza, źródła audio ( odtwarzacze audio, mp3, tunera ), miksera,  poprzez systemy zaawansowane poprzez zastosowanie programowalnej macierzy audio.  System oparty na macierzy audio ma zastosowanie w dużych obiektach publicznych, w którym występuje wiele stref. W każdej strefie zastosowany jest panel audio, który umożliwia nam wybór źródła słuchania muzyki, zmianę głośności w danej strefie. Do panela znajdującego się w danej strefie istnieje możliwość podłączenia mikrofonu i dodatkowego źródła w postaci telefonu komórkowego. Tak bardzo rozbudowany system jest bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze prze personel.

Nagłośnienie w Golubiu-Dobrzyniu

Nagłośnienie w Golubiu-Dobrzyniu

Galeria

Realizacja w roku 2017 – Kompleks Rondo w Wąbrzeźnie


Mikrofony w Golubiu-Dobrzyniu

System nagłośnienia nie może składać się bez mikrofonu. W swojej ofercie posiadamy mikrofony przewodowe i bezprzewodowe.

mikrofony golub-dobrzyń

mikrofony golub-dobrzyń


Kolumny głośnikowe w Golubiu-Dobrzyniu

W bieżącej sprzedaży posiadamy wszelkiego rodzaju aktywne kolumny głośnikowe. Aktywne kolumny głośnikowe, charakteryzują się tym, iż nie musimy się martwić aby dobrać do głośnika odpowiedni wzmacniacz, producent wykonuje to za nas. Instalacja kolumny zbiega się tylko do podłączenia urządzenia do prądu i źródła dźwięku. Dodatkowo zestaw wyposażony jest w mikrofon bezprzewodowy. Urządzenie doskonale nadaje się do domu tak aby przyjemnie słuchać ulubionej muzyki, jak również jest doskonałą zabawą dla dzieci, gdyż mogą one włączyć sobie  muzykę i jednocześnie śpiewać wykorzystując do tego bezprzewodowy mikrofon, który jest w zestawie. Wszystko za niewiarygodnie niską cenę.  Po kolumny głośnikowe w Golubiu-Dobrzyniu zapraszamy do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży.

wzmacniacze golub-dobrzyń

wzmacniacze golub-dobrzyń


Efekty świetlne w Golubiu-Dobrzyniu

Jeżeli nagłośnienie ma nam sprawiać przyjemność to musi być usupełnione o efekty świetlne. W ofercie firmy Goltronet Dawid Kujawiński, znajdziecie Państwo wszelkiego rodzaju efekty świetlne, które gwarantują nam doskonałą zabawę. Ruchoma głowa, laser, wytwornica dymu, efekt ognia, efekt dymu, kula lustrzana, belki LED RGB to tylko kilka przykładów urządzeń, które gwarantują doskonałą zabawę w domu.

W zaawansowanych instalacjach efektów świetlnych, konieczne jest zastosowanie sterownika DMX, dzięki któremu oświetlenie może być sterowany w zaprogramowany przez nas program. Kiedy chcemy aby cała sala balowa była w kolorze zielonym, wówczas wybieramy, uprzednio zaprogramowaną scenę.

Efekty świetlne w Golubiu-Dobrzyniu

Efekty świetlne w Golubiu-Dobrzyniu

 

Nagłośnienie  Golub-Dobrzyń, tylko z firmą Goltronet Dawid Kujawiński. Zapraszamy do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowanie wykonaniem nagłośnienia lub wykonaniem efektów świetlnych, chętnie zaprezentujemy nasze realizację.