Automatyka

Automatyka,bram,uchylnych,przesuwnych,garażowych,szlabany Golub-Dobrzyń


Firma Goltronet Dawid Kujawiński zajmuje się profesjonalnym montażem automatyk bramowych i garażowych w Golubiu-Dobrzyniu. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych monterów, którzy szybko i profesjonalnie zainstalują Państwu automatykę bramową lub garażową w Golubiu-Dobrzyniu i okolicach. Dodatkowo Firma Goltronet w Golubiu-Dobrzyniu zajmuje się montażem szlabanów.

Nasza firma jest lokalnym przedstawicielem włoskich firma takich jak  FAAC w Golubiu-Dobrzyniu, oraz BFT w Golubiu-Dobrzyniu. Posiadamy pełną ofertę handlową, jak również posiadamy konieczne uprawnienia do instalacji i serwisowania urządzeń firmy FAAC w Golubiu-Dobrzyniu i BFT w Golubiu-Dobrzyniu.

Sterowanie automatyką bramową lub garażową

Specjalnie dla Państwa posiadamy wiele urządzeń, które ułatwią Wam codzienne funkcjonowanie na Waszej posesji. Otwieranie automatyki bramowej lub garażowej możemy zrealizować na wiele sposobów. Najprostszym jest zastosowanie tradycyjnego odbiornika radiowego z pilotem 1, 2, 4 kanałowym. Pod pierwszym klawiszem, możemy zaprogramować otwarcie bramy wjazdowej, natomiast pod kolejnym np otwarcie automatyki bramowej, tylko jednego skrzydła (funkcja furtki) lub otwarcie bramy garażowej. Innym ciekawym rozwiązaniem jest pilot zainstalowany na stałe w samochodzie, który może być podłączony do długich świateł. Każdorazowo, kiedy migniemy długim światłami pilot emituje fale radiowe, jeżeli jesteśmy w zasięgu  odbiornika zainstalowanego w automatyce bramowej, wówczas brama zaczyna się otwierać. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest również pilot instalowany w samochodzie, lecz emitowanie fal odbywa się kiedy zbliżymy rękę do sensora, który znajduję się w łatwo dostępnym i wygodnym dla nas miejscu. Ciekawym rozwiązaniem jest integracja automatyki bramowej z systemem alarmowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu wykorzystując odpowiedni dialer możemy sterować bramą za pośrednictwem wysyłania określonej wiadomości sms, tylko z numerów telefonów, które według Państwa mogą tą automatyką sterować. Uproszczeniem podczas sterowania automatyką bramową jest aplikacja na telefon komórkowy, na której wybieramy tylko funkcję jaką chcemy wykonać, przytrzymując na ekranie wirtualny przycisk.

Program do obsługi treści sms wysyłanych na określony numer komórkowy

Piloty do sterowania automatyką czytaj więcej

Zadzwoń dowiedz się o możliwości przedłużenia gwarancji do 3 lat na urządzenia BFT.

automatyka bramowa golub-dobrzyń

automatyka bramowa golub-dobrzyń

Galeria


Sterowanie ogrzewaniem, regulator pokojowy Golub-Dobrzyń

Współczesne instalacje centralnego ogrzewania, dają duże możliwości sterowania ogrzewaniem. Sterowniki, które są wbudowane w kocioł, umożliwiają:

– sterowanie kotłem

– sterowanie pompkami CO i CWU

– sterowanie pompkami od ogrzewania podłogowego

– sterowanie pompką cyrkulacyją czytaj dalej

 

sterowanie ogrzewaniem golub-dobrzyń

sterowanie ogrzewaniem golub-dobrzyń


Jeżeli jesteście Państwo zainteresowaniu usługami firmy Goltronet w Golubiu-Dobrzyniu, zapraszamy do kontaktu, nasz przedstawiciel przyjedzie, bezpłatnie doradzi, dobierze urządzenia, wyceni i  w krótkim czasie zrealizujemy dla Państwa uzgodniony zakres prac.