Telewizja przemysłowa

Telewizja przemysłowa w Golubiu-Dobrzyniu

Firma Goltronet Dawid Kujawiński, zajmuję się ochroną techniczną domków jednorodzinnych, jak również dużych obiektów przemysłowych i instytucji publicznych. Posiadamy wykwalifikowanych kadrę instalatorów, którzy w bardzo krótkim czasie zainstalują dla Państwa urządzenia. Posiadamy koncesję MSWiA, dzięki której zajmujemy się ochroną specjalnych instytucji publicznych.

Nasza firma instaluje systemy cyfrowej rejestracji obrazu CCTV w Golubiu-Dobrzyniu i okolicach. Dzięki nowoczesnej technologii kamer IP Full HD istnieje możliwość budowy systemu rozproszonego wykorzystując sieci bezprzewodowe. Wykorzystanie cyfrowych urządzeń do transmisji bezprzewodowej, połączenie pomiędzy kamermi a rejestratorem nie pogarsza jakości obrazu.  Jeżeli urządzenia znajdują się w swoim zasięgu możliwa jest transmisja do kilku kilometrów.

W nowoczesnych instalacjach  domków jednorodzinnych, na etapie układania instalacji elektrycznej należy zaplanować okablowanie do systemu cyfrowej rejestracji obrazu.  Firma Goltronet Dawid Kujawiński zajmuję się kompleksowym wykonaniem systemów CCTV od okablowania, poprzez instalację urządzeń do momentu uruchomienie systemu cyfrowej rejestracji obrazu. Rejestratory podłączone do internetu, posiadają możliwość udostępnienia obrazu z kamer na komputer, lub telefon komórkowy.

Nasze realizacje


Przykładowy obraz z kamery IP Full HD zaisnstalowanej w Golubiu-Dobrzyniu

Telewizja przemysłowa w Golubiu-Dobrzyniu

Telewizja przemysłowa w Golubiu-Dobrzyniu


Jeżeli jesteście Państwo zainteresowaniu usługami firmy Goltronet w Golubiu-Dobrzyniu, zapraszamy do kontaktu, nasz przedstawiciel przyjedzie i bezpłatnie doradzi, dobierze urządzenia, wyceni i  w krótkim czasie zrealizujemy dla Państwa uzgodniony zakres prac.

Kamery IP  tylko z firmą Goltronet Dawid Kujawiński.